Taş Rengi Kumaş Masa Örtüsü
Taş Rengi Kumaş Masa Örtüsü
Taş Rengi Kumaş Masa Örtüsü
Taş Rengi Kumaş Masa Örtüsü

Taş Rengi Masa Örtüsü (TSRNG001)

Marka : Evmotex
Tedarikçi : Evmotex
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
₺3,24 'den başlayan taksitlerle
ÜCRETSİZ KARGO

                  SERİDEN ÜRÜNLERİMİZ

                           

25.99 TL Den Başlayan Fiyatlar Kare Dikdörtgen Yuvarlak Modelleri Masanıza Uygun ebatlar bulabilirsiniz

ADET :

Gündelik kullanımda sadeliği ile ön planda olan taş rengi masa örtüsü ev hanımlarımız için genellikle ilk tercih olmuştur. Sadece yemek masalarında değil çalışma alanlarınızda da kullanabileceğiniz siyah renkli örtüler leke tutmayan kumaş yapısına sahip olup diktörgenden tutun kare ve yuvarlak masa boyutlarında kullanabileceğiniz farklı ebat ölçülerine sahiptir.Kumaş özelliği olarak incelediğimizde yüzde 65 pamuk ve yüzde 35 polyester yüzdesine sahip olan leke tutmaz masa örtümüz evleriniz için ideal bir tercihtir. Yıkama talimatı 30 derecede kaliteli deterjan ile renkli olarak belirlenmiştir ve tersten ütüleme gerektirmektedir. Peki, masanıza uygun örtü ebatını nasıl belirlemelisiniz ? Bunun hesaplaması ise oldukça basit .

 

Diyelim ki yuvarlak masanınızın çapı 100 cm olsun . 50 cm ilave ederek 150 cm’lik bir masa örtüsü seçmelisiniz. 16 farklı ölçüde örtümüz mevcuttur.

 

 Kare ve diktörtgen masa örtülerinde de benzer bir hesaplama yapabilirsiniz..

  

  Kare bir masa için        90x90 cm masa için 140x140 cm   seçmelisiniz.19 farklı ölçüde ürünümüz bulunmaktadır.       

  Dikdörtgen bir masaya sahipseniz  80x120 cm masa için 130x170 cm seçmeniz doğru olacaktır. 257 ayrı ebatta ürün çeşitliliğimiz mevcuttur.

 

Hizmetlerimiz bunun ile sınırlı kalmamakla birlikte istediğiniz geometirk ölçülerde özel dikim masa örtüsü temini yapabilmekteyiz. Detaylı bilgi için iletişeme geçebilirsiniz. Diğer ürünlerimize de göz atabilir fiyat ve model karşılaştırması yapabiliriz. İyi günlerle kullanmanızı dileriz.

 

Benzer Ürünler