Kaliteli ve Ucuz Masa örtüleri

Ev dekorasyonu denince akla gelen en önemli ürünlerden biri olan masa örütüsü sadece masalara şık bir görüntü katmakla kalmaz aynı zamanda herhangi olası bir zarar riskinden de korur. Masa örtüleri için koruyucu olmaları dışında hijyen kurallarına uygun olarak üretilmiş olduğu malzeme ve kaliteye göre model yelpazesine sahiptir. Sadece evleriniz de değil , yemek davetlerinizde , doğum günü organizsayonlarınızda, nişan, söz ve kına gecelerinde, özel günlerinizde istediğiniz renk, ebat ve biçimde değişen ürünlerimizi inceleyebilir sizlerin göz zevkine uygun kullanışlı ürünlerle sahip olabilirsiniz. 
Masa Örtüsü Modelleri
Ev tekstil ürünlerinden olan masa örtüsünün yanı sıra  runner, peçete, amarikan servisi, önlük, eldiven, perde, kırlent yasık kılıfı, nevresim takımı, uyku seti havlu, bornoz gibi ürünler hakkında geniş bir ürün çeşidine sahibiz. Klasik masa örtüsünü genellikle salon gruplarında kullanılmakta olup dikdörtgen ve yuvarlak masalar için farklı ebat seçenekleri mevcuttur. Kolay temizlienen masa örtülerinin yanı sıra polyester keten ve pamuk gibi kumaşlarda model farklılıklarına göre katologlarımızda bulunmaktadır . Balkon ve mutfak masaları için özel olarak tasarlanan şık pamuk masa örtüleri farklı desen seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.

Özel davetleriniz ve doğum günü partileriniz içiniz runner örtüler daha elverişli bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Misafirlerinizi ağırlarken şık runner örtü modellerimizden faydalanabilirsiniz. Dantel işlemeli ve parıltılı desenleri, farklı renk ve size seçeneleri ile yemek takımlarınıza uygun modellerimiz mevcuttur. Farklı ölçülerden yararlanabileceğiniz Amerikan servislerde ise standart bir ölçülendirme mevcut değildir. Ürünlerimiz bununlada sınırlı kalmayıp çocujlar için sevdikleri çizgi film kahramanlarından sevimli hayvan dostlarımıza kadar bir çok farklı ürüne ulaşabilirsiniz. 
Masa Örtüsü Fiyatları Ekonomik Seçenekler ile Sizlerle 
Masa Örütüsü fiyatlarını ürünün kalitesinin yanı sıra kullanım amacı da belirler. Şıklık önemli bir faktör olsa da özellikle bayanlar arasında oldukça yaygın bir şekilde bilinen Fransız danteli fiyat farklılıklarını oluşturan bir etkendir. Farklı modeller arasında karşılaştırmalar yapabilir ve bütçenize en uygun masa örtüsü rengini seçebilirsiniz. Daha küçük ebatlı ürünler dolayısı ile daha ucuz bir ücretlendirmeye tabi tutulacaktır. Örtü setlerimiz arasında masa örtülerinin yanı sıra peçete ,runner ve salon örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz.Gündelik yaşam esnasında ve misafirlerinizi ağrıladığınız akşam yemeklerinde özel kumaşlardan üretilen örtülerimiz polyester kumaştan çok daha kalitelidir. Masaların yıpranmaması ve uzun ömürlü olması için her öğünde kullanabileceğiniz leke tutmayan masa örtüsü modelleri sizler için hem pratik hem de hijyenik bir çözüm olacaktır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çocuklarımızın çok sevdiği dijital baskılı masa örtüleri tercih sebebi olup ev teksiline farklı bir boyut katmıştır.
Evmotex ailesi olarak tüm müşterilerimize en iyisini sunmak firmamızın kuruluş amacı olup teşekkürlerimizi sunarız.


1